ZPŮSOB PLATBY

Dobírka - doporučený balíček od 149,- Kč
při objednávce nad 1501kč je poštovné zdarma, zakoupené zboží je zasláno na Vaši adresu a zaplatíte jej až při jeho převzetí poštovnímu doručovateli. Poštovné je účtováno při způsobu odeslání balíčku pomocí služeb České pošty a zvolení platby jako dobírka při převzetí zboží.
Zakoupené zboží zákazník obdrží následující dny po odeslání, a  platba za zboží je inkasována až při převzetí balíčku. Balíčky jsou odesílány nejpozději následující pracovní den po uskutečnění objednávky.Bankovní převod - doporučený balíček od 79,-Kč
při objednávce nad 1501,-Kč  je poštovné zdarma. Poštovné je účtováno v případě platby předem na náš bankovní účet.
Po zakoupení zboží obdržíte údaje k provedení platby převodem na bankovní účet 670100-2208046154/6210
Zboží zákazník obdrží zpravidla následující den po odeslání. Balíčky jsou odesílány nejpozději následující pracovní den po připsání platby za zboží na náš účet.

Bankovní převod - doporučený balíček na Slovensko od 179,-Kč
Poštovné je účtováno v případě platby předem na náš bankovní účet.
Po zakoupení zboží obdržíte údaje k provedení platby převodem na bankovní účet 670100-2208046154/6210
Balíčky jsou odesílány nejpozději následující pracovní den po připsání platby za zboží na náš účet.


Osobní odběr - převzetí  0,-Kč
zboží si můžete vyzvednout osobně po provedení platby předem - převodem na bankovní účet 670100-2208046154/6210 - po připsání částky na účet, budete informováni a následně si můžete
zakoupené zboží vyzvednou na adrese sídla internetového obchodu po předchozí domluvě ve Valašském Meziříčí.


Při objednání zboží nad částku 1501,- Kč s platbou předem poštovné neúčtujeme.

Platí pouze pro Českou republiku.Zakoupené zboží z našeho internetového obchodu je zabalené v bublinkové folii, obálkách nebo kartonových krabičkách tak, aby nedošlo během přepravy k jeho poškození.

 

Náklady na poštovné i balné, které kupující zvolil v objednávce, nese kupující a tyto náklady se řídí aktuálním ceníkem prodávajícího:
Výše uvedené ceny jsou účtovány za zaslání zboží pomocí služeb České pošty. Balné u nás neplatíte. Ceny platí pro všechny objednávky se zasláním na adresu nacházející se v České republice a na Slovensko s platbou předem.